Zespół

Kancelaria Adwokacka Michał Zientek w Rybniku to dwa pokolenia prawników, dzięki czemu łączymy doświadczenie i pasję młodości, a wieloletnia praktyka nie oznacza rutynowego podejścia do podejmowanych spraw. Do każdej sprawy podchodzimy z zaangażowaniem i pełnym oddaniem, jednocześnie zapewniając naszym klientom dyskrecję i ochronę interesów.

Adwokat Michał Zientek

Adwokat Michał Zientek

Prawnikiem chciałem zostać od zawsze. Wychowywałem się wśród kodeksów, precedensów i przepisów. Studia prawnicze ukończyłem w 2002 r. na Uniwersytecie Śląskim, natomiast aplikację adwokacką (2003 – 2006) odbywałem pod patronatem Stefana Zientka, co oznaczało, że miałem niezwykle wysoko postawiony wzór do naśladowania. Od lipca 2006 r. prowadzę samodzielną, indywidualną praktykę adwokacką w Rybniku specjalizując się w sprawach gospodarczych i prawie handlowym. Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego i niemieckiego (z uwzględnieniem języka prawnego i terminologii prawniczej) doskonale radzimy sobie z obsługą osób prawnych i podmiotów gospodarczych, również spoza Polski.

Gdy nie pracuję, to nurkuję i biegam z psami.

Wpis do rejestru adwokatów: https://rejestradwokatow.pl/adwokat/pdf/zientek-micha-51065

Adwokat Stefan Zientek

Adwokat Stefan Zientek

Studia prawnicze (Uniwersytet Śląski) ukończyłem w 1977 r. i od tamtego czasu nie przestałem się uczyć. Aplikacja sądowa 1977-1979, egzamin sędziowski w 1979 r., członek byłego Zespołu Adwokackiego Nr 2 w Raciborzu, a od 1990 r. praktyka w ramach indywidualnej kancelarii adwokackiej, którą prowadzę do dziś w Raciborzu. Moje preferencje zawodowe: prawo pracy, prawo karne, prawo cywilne oraz rodzinne. Z czego jestem dumny? Że Michał Zientek jest moim partnerem i mogę swoim doświadczeniem wspierać Kancelarię w Rybniku.

Miłośnik gór na całym świecie i aktywny pasjonat kolarstwa.

Wpis do rejestru adwokatów: https://rejestradwokatow.pl/adwokat/pdf/zientek-stefan-50003

Prawnik Magdalena Wuwer

Prawnik Magdalena Wuwer

Dlaczego wybrałam prawo? Bo to fascynująca dziedzina, wymagająca nieustannej nauki, dzięki której mogę pomagać innym. Po ukończonych w 2018 r. studiach na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego, kontynuowałam naukę na GWSH w ramach studiów podyplomowych z zakresu Ochrony Danych Osobowych (2019 r.). W pracy stawiam na organizację i skrupulatność, a jedna z moich specjalizacji to europejskie postępowania transgraniczne.

Wielbicielka wszystkich czworonogów, lubiąca spędzać czas na aktywności fizycznej.

Prawnik Aleksandra Piechaczek

Prawnik A. Piechaczek

Związana jestem z Kancelarią Michał Zientek od kilku lat, gdzie w opinii kolegów dałam się poznać jako wytrwały i skrupulatny badacz. Obecnie jestem w trakcie studiów prawniczych na Uniwersytecie Opolskich (specjalizacja karnistyczna), aktywnie uczestnicząc w warsztatach i konferencjach dotyczących ważnych wydarzeń w praktycznych aspektach prawa.

Od najmłodszych lat trenuję koszykówkę („silna skrzydłowa”).